Как ти повлия последното вдигане на цените?

Home Форум Общ форум Как ти повлия последното вдигане на цените?

• This topic has 2 отговори, 2 участника, and was last updated преди 1 weeks, 2 дни by Снежана Василева.
2 страници
  • Автор
    Отговори
      Ники от 4Brushes
      Админ
      Автор на темата

Нека си поговорим за ценообразуване!

Кога за последно вдигна твоите цени? С колко? Загуби ли клиенти от това и съжаляваш ли, че го направи? Курс Създай Правилен Ценоразпис помогна ли ти по някакъв начин?

Rubii07 Nails
        Ученик

Здравейте! Последното вдигнане на цените беше на 10 март тази година. Увеличение с 5 лв. Работя в малък град. От тогава до ден днешен имам много загубени клиенти. До преди това при увеличение, не съм имала толкова загуби на клиенти,  както сега. Бих казала, че месец април е много слаб, при положение, че имах пълен график за месец напред. Но не съжалявам за увеличаването, защото иначе бих работила само за сметки.

Снежана Василева
          Ученик

Здравеите! Аз започнах от месец Март да ги подготвям за увеличение. Първо започнах с това, че няма да работя в определени дни следващия месец, защото ще съм на семинари и обучения. след това на сторита качвах резултати. Средата на Април започнах с това че цените ще се покачат  малко и някъде към 10-ти Май ги вдигнах с различни суми като са от 5 до 10 лв. Много се бях притеснила, но коментара на повечето е – Е само с толкова ли ? Аз мислех че след всичките семинари и инфлацията ще вдигнеш с повече…  За сега ме изоставиха само две, но мисля, че и аз имах нужда точно те да си отидат. (само да кажа, че още не съм стигнала до курса – оставила съм го за морето )

2 страници
        • Трябва да влезеш в профила си за да коментираш
        Shopping Cart