Слабите ти страни

Home Форум Общ форум Слабите ти страни

6 страници
  • Автор
    Отговори
      Ники от 4Brushes
      Админ
      Автор на темата

Какво те затруднява най-много в професията?

Венито
        Ученик

Френския маникюр и правите линии 😃

Ники от 4Brushes
            Админ
            Автор на темата

Планирам да направя курс за френски, че много хора ме питаха за това тези дни ☺️❤️

Марина Харизанова
            Ученик

<p style=”text-align: left;”>Слаба страна ми е скоростта на работа. Опитвам се да я подобря, но някак или много се вглъбявам в детайлите или просто все още нямам правилно структурирани движения в работния процес. Всъщност не зная колко е нормалното време за процедура. Например при мен:</p>
              – педикюр отнема между 1 час и 1 час и 30 мен в зависимост от нуждата на пилене на стъпалата.

– поправка на гел лак между час и час и петнадесет минути.

– укрепване и изравняване на нокти, съответно:

*къси – между 1 час и 1 час и 30 минути

*средни и дълги – около 2 часа до 2 часа и 30 минути

Изграждане избягвам да правя, защото ми е около 3 часа.

Ники от 4Brushes
                Админ
                Автор на темата

Не ти е зле времето. Ако искаш да го подобриш се засичай и го направи като игра със самата себе си “Мога ли следващия път да си бия рекорда за време?” Ако с всеки клиент се забързваш с 30секунди, след 60 клиента ще си с половин час по-бърза (на теория). Все пак си има минимално време и колкото и да бързаш педикюр за половин час няма да направиш, но изграждането със сигурност може да ти се забърза.

Ivayla Zaeva
                Ученик

На мен най-тегави са ми тези с гадните малки нокти, залепнали кожички, чувствителни до полуда и криво растящите нокти. Убий ме не изглеждат добре, но сега инвестирах солидна сума пари за персонализиран курс 1:1, където ще наблегнем точно на тези сладури🤣

Ники от 4Brushes
                    Админ
                    Автор на темата

Според мен, някои клиенти имат по-големи очаквания и е част от нашата работа да ги върнем на земята. Имала съм клиенти със стабилно изгризани нокти, които искат 4см изграждане.. то няма на какво да се държи.. други идват с разранени кутикули и очакват да си тръгнат със зашити рани. Понякога, ако те самите не искат да ни слушат и да си помогнат и сами, няма много какво да направим. Надявам се за този курс да имаш подходящ модел и да научиш някое друго трикче ❤

EmiliaMehmed
                    Ученик

Здравей,при мен квадратните нокти са ми болна тема,винаги стават широки,няма значение дали са къси или дълги ноктите. В Германия съм и повечето тук искат удължаване с типсове,дали заради това стават широки 🤔 а, за Френския и Babyboomer’a да не говоря 🫣🫣 бих се радвала ако пуснеш Видео или Курс по тази тема. 😊😊😊

Ники от 4Brushes
                        Админ
                        Автор на темата

При квадратните форми много трябва да следиш за прави ъгли. От кутикулата до свободния край трябва да е права линия и като допреш пилата тя да не се криви. Тези снимки мисля, че добре го илюстрират. Реално перфектен квадрат може да се постигне само с твърд материал и пилене. Рядкост са хората с естествено прави нокти. Ако типсовете ти са правилния размер, не би трябвало да имаш проблем с оформянето. Пробвай и с горни форми.
                          Курс за френски още нямам, но този безплатен уебинар ще ти помогне с babyboomer https://4brushes.co.uk/babyboomer/

Attachments:
                          You must be logged in to view attached files.
                        EmiliaMehmed
                        Ученик

Благодаря за отговора. Да гледах го още когато го качи. Имах в предвид с потупванията с гъбичка или с омбре четка 😊 от 1 година се занимавам с маникюр и все още не го мога, а е голям Тренд 🫣

Ники от 4Brushes
                            Админ
                            Автор на темата

В курса Градиент за Начинаещи преподавам с омбре четка и е много лесно, когато знаеш техниката. Можеш да влезеш да разгледаш работата на ученици преди и след курса. Сега даже е намален 🥰

EmiliaMehmed
                            Ученик

Да аз съм там 😊 Предлагаш ли курсове на живо и ако да къде? 😊

Ники от 4Brushes
                                Админ
                                Автор на темата

Ако имаш затруднения с някоя стъпка винаги можеш да ми пишеш в Инстаграм @4brushes_nailartclub и ще ти помогна ❤ Иначе аз курсове на живо не предлагам. За такива мога да ти препоръчам Цуци от Cuci Laque Nail Art Academy в София.

6 страници
                            • Трябва да влезеш в профила си за да коментираш
                            Shopping Cart